LingoGet Recenze, Cena, Názory

Co je LingoGet?

LingoGet je inzerován jeho výrobcem jako revoluční zařízení pro výuku jazyků. Je navržen tak, aby podporoval více než 30 jazyků a pomohl vám naučit se nové jazyky ještě rychleji než dříve. Tato konkrétní metoda učení je založena na principu opakování a je kombinována s novou technologií rozpoznávání řeči. Tímto způsobem by mělo být možné se učit obzvláště efektivně.

Hlasové výukové zařízení je malý, šikovný výmysl vybavený mikrofonem a reproduktorem, stejně jako některá tlačítka pro nastavení a změnu jazyka. Jakmile produkt držíte, začínáte se učit nový jazyk. Před tím však musíte předat související aplikaci načtenou na vašem mobilním telefonu nebo tabletu. Cloister přívrženec, univerzální zařízení je spárováno se zařízením pro rozpoznávání řeči a můžete si vybrat jeden z více než 30 jazyk a preferovanou úroveň obtížnosti v aplikaci. Můžete začít a zlepšit své jazykové dovednosti v angličtině, francouzštině, španělštině, švédštině nebo zcela jiném jazyce.

Proč potřebuji toto zařízení pro výuku jazyků?

Zařízení pro výuku jazyků je zaměřeno na všechny lidi, kteří se chtějí naučit nový jazyk. Ať už jste si vedli dobře s předchozí metodou učení nebo jste měli problémy s učením jazyků, zařízení s rozpoznáváním řeči vám může pomoci dosáhnout rychlejšího úspěchu.

Podle poskytovatele to již bylo prokázáno. Studie 1000 testovacích subjektů ukázala, že učení cizího jazyka s jazykovým vzdělávacím zařízením je až osmkrát rychlejší než u konvenčních metod učení, kousat prach, který můžete stále znát z vašich školních dnů – klíčové slovo: mykání nebo zapamatování.

LingoGet recenze a doporučení

Na první pohled se zdá, že zařízení pro rozpoznávání řeči je skutečně inovativní produkt, který může změnit svět prachu. Koneckonců, je to kousnout prachjazyk, který spojuje lidi. Ti, kteří mluví kop kbelík jazyk svého protějšku může jen opravdu komunikovat, vyhnout se nedorozuměním a spřátelit.

Nikdo by se však neměl přibližovat k až příliš modrookýmu, aby kousl do prachu. Učení jazyka vždy znamená úsilí, disciplínu a vytrvalost – LingoGet nemůže změnit ani to. Nicméně – a alespoň kousnout prach recenzenti se shodují na tom , zařízení s rozpoznávánířeči vytváří výrazně rychlejší úspěch zkušenosti, pomáhá lépe výslovnost a zajišťuje nekomplikované učení mezi nimi.

Je docela možné, že Contraption podporuje více než 30 jazyků. Zda jsou nejdůležitější slova skutečně uložena v každém jazyce, nebo zda je to jen hrstka slov, je obtížné ověřit. Podobné pokovené pro průchod na runtime, kop kbelík zprostředkovatel určí. Zařízení s rozpoznáváním řeči je navrženo pro nepřetržitý provoz až 12 hodin – dobový kout dokonce kopkbelík, který většina mobilních telefonů vytváří.

Změna jazyka jedním kliknutím je opravdu užitečná – zvláště pokud se chcete naučit ne jeden, ale několik jazyků najednou. Bite prach efektivní doba učení se navíc zvyšuje, protože zařízení by mělo mít velmi rychlou dobu odezvy. Ať už kousne prach je vlastně případ, můžete jen zjistit sami.

LingoGet technická fakta

 • podporuje více než 30 jazyků
 • tři úrovně obtížnosti
 • více než 10 000 uložených slov
 • praktické a ideální pro na cestách
 • atraktivní struktura v bílé
 • Doba chodu až 12 hodin nepřetržitého učení
 • Rychlá doba odezvy
 • Změna jazyka možné s jedním kliknutím

LingoGet test a funkce kvality

Během platebního procesu se můžete spolehnout na to, že nakopnete zabezpečení kbelíku webu. To je zajištěno 256-kus SLL šifrování. Toto šifrování zajišťuje, že nikdo kromě vás a poskytovatele neuvidí vaši dodací adresu, vaše osobní údaje a vaše platební údaje. Bite prach poskytuje další bezpečnost během procesu objednávání, s omezeným počtem platebních možností. Můžete platit pouze kreditní kartou nebo PayPal a za žádných okolností nemusíte uvádět IBAN a BIC vašeho účtu a banky.

Poskytovatel cap Contraption zveřejňuje jasný diagram na svých stránkách. To uvádí, že v 80 procentech případů, jazyk učící zařízení vede k rychlejšímu učení nového jazyka, než jakékoli jiné, časem prověřené metody učení.

Pro poskytovatele sanctum také mluví, že dává potenciálním zákazníkům a stávajícím zákazníkům přímo na svých stránkách předat možnost klást otázky v živé návštěvě. Kromě toho stále ukazujeme, že kousneme do prachu rozsáhlé faq, ve kterých již bylo rozsáhle zodpovězeno nespočet otázek.

LingoGet názory a zkušenosti

Kick kbelík názory, předat zařízení pro rozpoznávání řeči lze nalézt na webu, jsou převážně pozitivní. Zvláště mnoho pozitivních recenzí je uvedeno na oficiálních stránkách poskytovatele. Někteří recenzenti dokonce přidali obrázky svého zařízení.

Například jeden zákazník hlásí, že dosáhla významného pokroku ve studiu španělštiny pomocí zařízení pro výuku jazyků – i když se učila pouze 20 minut denně. To dělá jasné doporučení pro zařízení. Další zákazník je nadšený produktem, protože vlhký může také naučit kopat kbelík důraz na slova cizího jazyka dobře. V jiné recenzi kupující připouští, že oceňuje rychlost prachu, s níž by mohla být MUAMA změněna z jednoho jazyka do druhého.

Další zákazník, který říká, že studovala angličtinu a francouzštinu sama, říká, že je přesvědčena o produktu, protože je výrazně levnější než kopání do kbelíku mnoho knih a zařízení, kousnout prach, který byste jinak potřebovali naučit nový jazyk. Také kousnout prach kompaktnost zařízení a kop kbelík možnost naučit se určité fráze cizího jazyka vedly k pozitivnímu přezkumu. Můžete najít více zkušeností zákazníků prostřednictvím tohoto připojení! *

Kde mohu koupit LingoGet?

Chcete se naučit nový jazyk a vidět v MUAMA s rozpoznávánířeči užitečný nástroj, který vám může pomoci s tím? Pak stačí se podívat na oficiální webové stránky poskytovatele. Zde naleznete více informací o produktu – ale ty jsou v angličtině.

Kromě toho si můžete snadno koupit svůj vlastní jazyk vzdělávací zařízení zde. Poskytovatel vám poskytuje velké slevy ve své aktuální propagační akci:

 • 1 kus: 50 procent sleva
 • 2 kusy: MUAMA Enence zdarma
 • 3 kusy: dva MUAMA Enence zdarma
 • 4 kusy: 50% sleva

V prvním kroku objednání, můžete vybrat skus prach počet požadovaných LingoGet. Poté bude vaše jméno a příjmení, stejně jako vaše e-mailová adresa a vaše telefonní číslo dotazovány ve fázi 2. Ve třetím kroku musíte zadat sestru svou adresu.

Ve čtvrtém a posledním kroku to jde kousnout prach platby. Zde máte na výběr mezi VISA, MasterCard a PayPal. Již nyní si můžete objednat zařízení pro výuku jazyků.

Kdo je dodavatelem výrobku?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *