Muama LingoGet Recenze

Co je Muama LingoGet?

Muama LingoGet Recenze je zařízení pro výuku jazyků, se kterým by mělo být možné se naučit širokou škálu jazyků. K dispozici je až 30 jazyků. Zařízení lze použít mimo jiné pro rozpoznávání řeči a pro rozšíření samotné slovní zásoby. Takže můžete zařízení používat osobně. Díky kompaktnímu a robustnímu designu si ho můžete vzít s sebou všude. Podle výrobce, rozpoznávání řeči přes l.  A. Aplikace může být velkým pomocníkem pro vás na vysoké škole andělů nebo v zahraničí.

Muama LingoGet test a kvalita

Schvalovací razítka nejsou na webových stránkách ani produktu k dispozici. Zařízení je však na trhu pouze několik měsíců. Proto stále neexistují žádné zkoušky nebo schvalovací plomby pro zařízení pro výuku jazyků. Dosud nebylo zařízení pro rozpoznávání řeči podrobně zkoumáno anděly Stiftung Warentest. Výrobce tvrdí, že v minulosti již bylo provedeno mnoho nezávislých zkoušek. Tyto testy vedly k l.  A. Závěrem, že ve srovnání s jinými metodami učení, prvních 1000 slov by se dalo naučit mnohem rychleji. Ve srovnání s jinými zařízeními však lze toto výukové zařízení používat pouze ve spojení s mobilním telefonem. Vzhledem k tomu, že je vyžadováno trvalé připojení přes Bluetooth, je baterie andělů mobilního telefonu silně nabitá. Měli byste zvážit před nákupem nebo použitím zařízení.

Překladač jazyků se nevyrábí v Německu. Společnost má sídlo v Litvě. Německy mluvící zákaznický servis je k dispozici všem zákazníkům. Výrobce dodává svůj výrobek nejen v Evropě, ale také ve Spojených státech. V závislosti na místě bydliště se dodací lhůty mohou značně lišit. Pro dodávku v rámci Evropy výrobce stanoví dodací lhůtu od pěti do 12 dnů.

Muama LingoGet hodnocení a doporučení

Podle výrobce se naučíte nový jazyk až osmkrát rychleji s Muama LingoGet. Můžete také zlepšit svou výslovnost, protože můžete slyšet jednotlivá slova nebo věty znovu a znovu. Prostřednictvím aplikace je k dispozici více než 30 různých jazyků, jako je arabština, hebrejština, arabština, indonéština, korejština, angličtina, bulharština, italština, řečtina, japonština nebo kantonština. Vzhledem k tomu, že samotné zařízení nemá obrazovku, lze jej použít pouze ve spojení s mobilním telefonem. Překladatel pracuje výhradně přes internet. Proto musíte plně nabít svůj mobilní telefon před použitím. Připojení Bluetooth je také možné.

Kompaktní design

Jednoduchá obsluha

Jednoletá záruka výrobce

Baterie je součástí dodávky

Srozumitelná aplikace

Je možné jej použít přes Bluetooth

Moderní technologie rozpoznávání řeči

Názory populární Muama LingoGet

Zařízení Muama LingoGet Recenze můžete použít, pokud se chcete vyjádřit v jiném jazyce. Velkou výhodou je, že přímý překlad do němčiny je také možné. Zařízení má tři úrovně obtížnosti. Jako začátečník byste měli začít s první úrovní a nechat si přeložit první slova. To může být výhodné zejména na dovolené nebo na služební cestě. Učení jazyků je také hodně legrace. Každý den se naučíte něco nového s jazykem učící se zařízení. Zařízení je také nejlepší pro zlepšení výslovnosti jazyka, který jste se již naučili. Díky nové technologii rozpoznávání řeči vám vaše zařízení vždy poskytne přímou odpověď. V závislosti na výrobci můžete přepnout do nového jazyka během několika sekund v telefonu. Moderní aplikace je také podrobně vysvětlena výrobcem ve formě videa.

Můžete najít některé zákaznické recenze v Los Angeles pink. Ty byly napsány velmi pozitivně. Zvláště chválen byl kompaktní design a snadná manipulace. Můžete si ji vzít s sebou na každou cestu. V kufru nebo batohu nezabírá mnoho místa. Někteří kupující zprávu o anděly sítě, které používají to po dobu 20 minut denně a zlepšily své jazykové dovednosti. Jiní kupující používali zařízení pro rozpoznávání řeči v různých jazycích, jako je angličtina nebo francouzština. Podle kupujících je zařízení pro výuku jazyků vhodné i pro vysokou školu, pokud například studujete jazyky. Pak vám zařízení pomůže snadněji se naučit jazyky.

Proč je třeba, aby se tento počítač učil jazyky?

Zařízení pro výuku jazyků je vhodné pro studenty, studenty a každého, kdo se chce naučit nový jazyk. Používá se pro rozpoznávání řeči a podle výrobce zajišťuje, že se můžete lépe vyjádřit během prázdnin. Vaše zařízení pro výuku jazyků by vám mělo usnadnit objednání jídla v restauracích v místním jazyce nebo pokyny k objednání.

Vaše zařízení pro výuku jazyků by vám mělo pomoci přeložit širokou škálu jazyků. To vyžaduje připojení k Internetu. Pokud chcete používat překladač jazyků, musíte nejprve otevřít aplikaci. Zde si můžete vybrat jeden z více než 30 jazyků. Můžete také nastavit úroveň obtížnosti. V závislosti na výrobci se můžete naučit slovní zásobu rychleji se zařízením než s jinými pomůckami.

Kde mohu koupit Muama LingoGet?

Zařízení Muama LingoGet byste si měli objednat přímo od výrobce. Existuje mnoho černých ovcí na internetu, které vám nemohou poslat původní zařízení. Můžete získat mnoho tipů a návrhů na rozpoznávání řeči na net site výrobce. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na zákaznický servis. V závislosti na vašich preferencích si zařízení můžete zakoupit pomocí různých platebních metod. Můžete například platit visa, paypal nebo mastercard. Výrobce vám nabízí jednoletou záruku. Po provedení objednávky bude zařízení doručeno do pěti až 12 dnů.

Výrobce vám nabízí širokou škálu slev, když zadáte objednávku přímo z vašich webových stránek. Můžete ušetřit 89 eur s jedním nákupem a dokonce i 138 eur se dvěma. Pokud si objednáte s rodinou nebo přáteli, ušetříte 177 eur za tři jednotky. To znamená, že si objednáte tři spotřebiče, ale stačí zaplatit za dva. Pokud si koupíte 4 jazykové překladatele, ušetříte 220 eur ve srovnání s cenou za jednotku.

Muama LingoGet Technická fakta

3 úrovně obtížnosti (snadné, střední, obtížné)

Více než 30 jazyků

Jednoduché rozpoznávání řeči

Baterie v ceně

Dlouhá životnost baterie (až 12 hodin)

Vysokorychlostní…

Hlasové a mikrotlačítko

Kdo je dodavatelem výrobku?

Na webových stránkách andělů najdete informace o výrobci. Je to stále velmi mladá společnost a byla založena před rokem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *