Xwatch Opinie Poland – Przeczytaj to przed zakupem

Xwatch Opinie :- Jego Replika zegarka Apple nie ma wątpliwości, ale to jest z dobrych powodów, producenci tego zegarka są w zasadzie po pomysł, który okazał się działać.

Jabłko zrobił wszystko ten praca przy odkrycie na zewnątrz czy kupujący istnieć pod kątem pewien prostokąt stawić czoło SmartWatch, teraz co silny marki jesteście robienie jest biorący inspirację z ów pojęcie i wychodzi z nowy i pasjonujący innowacje u ów pierwotny pojęcie.

Dziś będziemy rozmawiać o jednej takiej marki. Xwatch, chwytliwe imię prawo?

Niech nurkowania w..

XWatch Recenzja

XWatch to zegarek SmartWatch zaprojektowany z myślą o dwóch rzeczach. Jakość i styl. Jest to wysokiej klasy SmartWatch z mnóstwem ciekawych funkcji (dostajemy do tego później). Zaprojektowany przez tych samych chińskich producentów, które produkują wiele dobrze wiedzą marek SmartWatch tam, więc możesz być pewny doskonałej jakości wykonania.

Specyfikacje XWatch

Rozmiar urządzenia 44 * 38 * 10.7 mm

Waga urządzenia 50g

Obudowa ze stopu

Strap TPU

Ładowanie USB ładowania

Kolor czarny lub srebrny

Ekran wyświetlacza 1,5 HD IPS, 240 * 240 ekran dotykowy

Bluetooth 3,zero & four,0 obsługa połączeń Bluetooth

Bateria 380 MAH duża pojemność polimeru

STOPIEŃ ochrony IP67 (lub 5ATM)

Wodoodporny tak

Co lubię o XWatch SmartWatch

Projektowanie i czucie

XWatch jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i ma gładki gładkie krzywe, które nadają jej luksusowe wrażenie. Przód i tył są obudowane w szkle, które łatwo się chusteczki i wygląda imponująco

Wygodny pasek wykonany jest z silikonu i czuje się świetnie podczas noszenia, co czyni cross idealnym do ćwiczeń i codziennego użytku.

Krokomierz

To jest cecha od ten XWatch ja podobny dużo. Dla tych, którzy próbują schudnąć lub utrzymania zdrowego stylu życia, cardio jest wysoce zalecane. Czy to chodzenie lub bieganie, nadal można uzyskać oczekiwane korzyści zdrowotne. Zrób zegarek SmartWatch Xwatch osobisty trener aerobic z wbudowanym krokomierz

Bezpośrednie rozmowy telefoniczne przez wbudowany głośnik i mikrofon

tak, to prawda, można odbierać połączenia bezpośrednio z XWatch za pośrednictwem wbudowanego głośnika i mikrofonu. Które są zarówno wysokiej jakości, więc połączenie będzie tak gładkie lub ostre jak normalnie.

Być może zastanawiasz się, dlaczego trzeba będzie odpowiedzieć na rozmowy telefoniczne z zegarka w pierwszej kolejności, dlaczego nie po prostu korzystać z telefonu?

Dobrze w scenariuszach, kiedy są ćwiczenia lub telefon nie jest tylko z Tobą (może jesteś ładowania w pokoju), może to być niepokoić, aby rozpocząć scruffling dla telefonu, kiedy można po prostu odebrać połączenie bezpośrednio z SmartWatch, że już nosisz.

Oprócz odbierania i rozmowy, XWatch może również zrobić wiele kluczowych funkcji cellphone może zrobić. Może sprawdzać wiadomości, sprawdzać Dzienniki połączeń, ustawiać alarmy, a nawet mówić do kalendarza, aby ustawić przypomnienia.

To jak posiadanie mocy smartfona na nadgarstku.

Bateria, która trwa tak długo, jak to zrobić

Krótka historia; three-five dni żywotności baterii w zależności od sposobu użytkowania

Długa historia; Żywotność baterii Xwatch jest przeznaczony do trwać tak długo, jak chcesz go, to zależy od tego, jak intensywne używać zegarka SmartWatch, jesteś wybuchowych muzyki 24/7 lub używasz pass do sprawdzenia się na wiadomości lub zrobić kilka połączeń tutaj i tam zdecydujesz.

Niezależnie od tego, w jaki sposób możesz być pewien, że żywotność baterii jest dość długa, która trwa od three do five dni.

Na szczycie tego, to trwa tylko 1 godzinę do ładowania przez USB, który jest lepszy niż większość konkurencji. To wszystko ze względu na niesamowity akumulator 380mAh, który jest dość wysoki dla standardów SmartWatch.

Żywy wyświetlacz

Zegarek SmartWatch jest tak dobry, jak jakość wyświetlanych na ekranie.

Xwatch jest dobry w tym dziale z wysokiej jakości wyświetlaczem Retina HD, który pasuje do tych marek wyższej klasy.

Nie wiem o Tobie, ale jeśli jestem łuskanie się setki dolarów na SmartWatch, to lepiej mieć naprawdę dobry wyświetlacz, nikt nie chce być patrząc na rozmyte ikony na ich SmartWatch

XWatch ma cię pokryte w tym dziale.

Co nie lubię o XWatch

Można cross kupić tylko online

Niestety, Xwatch można kupić tylko on line z oficjalnej strony internetowej marki, odbywa się to w celu zmniejszenia kosztów gadżet.

Sprzedaż za pośrednictwem sprzedawców detalicznych doda znaczników do ceny. Więc chociaż może to być wyłączyć dla niektórych osób, jak chcieliby zobaczyć i poczuć zegarek przed zakupem, jest to również dobre dla niektórych, ponieważ bezpośrednio do konsumenta oznacza niższe ceny dla konsumenta w końcu

Wygląda zbyt podobnie jak zegarek Apple Watch

Jest to również kolejna rzecz, nie lubię o Xwatch, jego podobieństwo do zegarka Apple. Czuję, że powinny pochodzić z bardziej oryginalnego projektu, aby ich marki wyróżniają się, ale no cóż, myślę, że były następujące, co działa na rynku, jak zegarki Apple okazały się dobrze sprzedać.

Ponadto, niektórzy ludzie mogą nawet jak fakt, że przypomina zegarek Apple, te koszty premii Cena, ale można kupić coś bardzo podobnego w jednej czwartej ceny z Xwatch. Wydaje się dobry interes.

Kto jest Xwatch idealny dla?

To ciekawe pytanie.

Ale ja zrobię to, co w mojej najlepszej odpowiedzi.

Po pierwsze, jeśli kiedykolwiek chciał miły SmartWatch, powiedzmy Apple Watch lub SmartWatch Samsung Galaxy, ale czułem, że to zbyt drogie dla Ciebie, a następnie Xwatch będzie idealny dla Ciebie. Ma wiele ciekawych funkcji wszystkie te wysokiej klasy smartwatche mają ale kosztuje tylko ułamek ceny, plus jego wygląd i Design są dość gładki.

Po drugie, jeśli nigdy nie posiadał SmartWatch następnie Xwatch sprawia, że dobre niskie ceny wprowadzenie do świata smartwatche, gdzie można doświadczyć wszystkich fajnych rzeczy SmartWatch może zrobić jak śledzenie wzoru snu, liczenia kroków, licząc puls częstotliwość rozmów telefonicznych i wiele więcej.

Wreszcie, Xwatch jest całkiem schludny zegarek SmartWatch, więc jeśli myślał o uzyskanie SmartWatch, i szukasz najlepszej wartości dla pieniędzy, to jest to dobry wybór dla Ciebie.

Co ‘ ten cena & gdzie puszka metalowa ja dostać ten XWatch

Gdy zdecydujesz się na zakup produktu w trybie on line, najbezpieczniejszą i najbardziej bezpieczną opcją będzie zawsze Oficjalna Strona produktu.

Tutaj możesz zagwarantować, że otrzymasz produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a także dowiesz się o specjalnych ofertach i promocjach, które sprawiają, że produkt będzie jeszcze bardziej kuszący.

Oficjalna cena xwatch $198, który jest nadal o wiele tańsze niż inne smartwatche, które są ładowane z tych samych funkcji, jak xwatch.

Z tym powiedział, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem Xwatch następnie kliknij przycisk poniżej, aby być kierowana do marki oficjalnej stronie internetowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *